Ana sayfa Gündem İstanbul için kritik tarih ‘8 Eylül’

İstanbul için kritik tarih ‘8 Eylül’

158
0

İstanbul Yenikapı’da toplanan araçlarla ilgili başlayan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu arasındaki gerginlik, yarın karşılıklı olarak yapılacak açıklamalarla yeni bir boyut kazanacak.

Soylu yarın sabah saat 9’da katılacağı TV programında, İmamoğlu ise saat 12’de düzenleyeceği basın toplantısında açıklamalarda bulunacak.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “İstanbul’a kayyum tartışmaları” ile ilgili Pazar günü katılacağı canlı yayın programında açıklama yapacağını duyurdu. Soylu’nun yarın sabah CNN Türk’te ekrana gelecek olan Hakan Çelik’in sunduğu Hafta Sonu programında, İstanbul’la ilgili önemli açıklamalar yapması bekleniyor.

İmamoğlu da yarın yani pazar günü Yenikapı’da ‘tartışılan sergi’ ile ilgili kameralar karşısına geçeceğini duyurdu. İBB’nin basın bürosundan yapılan açıklamada “İBB, bağlı kuruluşla ve iştirakleri tarafından kiralanmış araçlardan iade edilecek olanlarla ilgili açıklama 8 Eylül Pazar günü saat 12:00’de, Yenikapı park alanında yapılacaktır.” denildi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here