Ana sayfa Siyaset “Davutoğlu hocamızla birlikte yürüyeceğiz”

“Davutoğlu hocamızla birlikte yürüyeceğiz”

156
0

AK Parti içerinde görev yapmış eski milletvekili ve eski teşkilat mensuplarının istifalarına,  aktif görevde olanlar da katılmaya başladı.

İstanbul Sultanbeyli AK Parti Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Ahmet Çelik istifasını açıkladı. Çelik, “Gördüğüm lüzum üzerine aktif görevde bulunduğum AK Parti Sultanbeyli gençlik kolları teşkilat başkanlığı görevimden ve AK Parti üyeliğimizden gençlik kolları yönetim kurulu üyesi ve gençlik kolları mahalle başkanlarımızla ile birlikte istifa etmiş bulunmaktayız” ifadelerini kullandı.“DAVUTOĞLU HOCAMIZ İLE BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİZ”

Çelik, istifa gerekçesini açıklarken ‘’Artık Davutoğlu hocamız ile birlikte yürüyeceğiz” dedi ve şu mesajları verdi: “Bizler ismi bilinmeyenleriz. Bizler sayısal istatistiklerde sadece bir rakam olarak görünenleriz. Bizler her seçimde uyku yüzü bilmeyen yine de her seçimden sonra çalışmadı denilen metal yorgunu denilenleriz. Bizler Pendikli Yusuf kardeşimiz gibi nice kapılardan kovulan yine de aynı kapıya ilk günkü aşkla gidenleriz. Bugün de bize düşen hasbiliktir, bugün de bize düşen kapalı kapılar ardında konuşulanları meydanda haykırmaktır. Şimdi bize düşen yeniden yollara düşme vakti. Yeni bir heyecanla, hiç eskimeyen ideallerle yeni bir hal ile yeniden var olma vakti. Bugünden itibaren Ahmet Davutoğlu hocamız ile birlikte yürüyeceğimizi de herkese ilan ediyoruz”BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here